ABOUT YOU

Získejte slevu na internetový obchod ABOUT YOU, který svým zákazníkům nabízí oblečení a módní doplňky více než 2 000 světových značek. Tento e-shop uvádí, že aktuálně nabízí online více než 400 000 produktů a registruje více než 26 milionů instalací aplikace na smartphonech. Aplikace je ke stažení jak na Google Play, tak i na App Store.

ABOUT YOU je jednou z nejrychleji rostoucích evropských módních platforem pro mladé zákazníky s orientací na módu na 26 trzích. Tato značka má více než 30 milionů aktivních uživatelů měsíčně. Nejmodernější technologie, která ABOUT YOU využívá, umožnily rychlé a úspěšné rozšíření obchodních aktivit.

Vízí ABOUT YOU je, že každý člověk by se měl cítit dostatečně skvěle a sebevědomě, aby se nezdráhal ukázat světu. Značka ABOUT YOU podporuje své zákazníky v jejich individualitě s tím, že vnímá módu jako prostředek k vyjádření osobnosti skrze módu. Dle e-shopu ABOUT YOU může móda lidem pomoci vystoupit z davu a zároveň může dobře padnout. Značka ABOUT YOU podporuje rozmanitost a diverzitu napříč kulturami, módními značkami a styly.

ABOUT YOU slevy a slevové kódy

Když se ohlédneme do minulosti, dříve mohli zákazníci objevit módní kousky pouze fyzickým procházením kolem výloh obchodů na ulici či v obchodních centrech. Přestože moderní technologie nabízí mnoho výhod, většina online obchodů s módou dříve byla pouze elektronickými katalogy, kde nalezení správného produktu zabralo spoustu času.

ABOUT YOU slevový kód

V začátcích značky ABOUT  YOU bylo cílem vytvořit první online destinaci, kde uživatelé mohou nacházet módní produkty, které odpovídají jejich osobnímu stylu bez ohledu na to, jak velká je obrazovka zařízení, na kterých je e-shop právě zobrazen. To logicky souvisí s vývojem mobilního SEO a dostupností chytrých telefonů. Naštěstí náš web megakupony.cz umožňuje zobrazit slevový kód na jakémkoli zařízení.

ABOUT YOU kontakt

Českou pobočku e-shopu ABOUT YOU můžete kontaktovat na bezplatné zákaznické lince 800 022 907 s dostupností pondělí – pátek 8-22 hod. a dále pak sobota – neděle a svátky 9-20 hod.

© Designed With Love By SpoonThemes