Notino

Získejte slevu na internetový obchod Notino, který patří k největším internetovým obchodům s parfémy a kosmetikou v Evropě. Dle e-shopu nabízí 83 000 produktů od 1 500 světových i menších lokálních značek.

Společnost vznikla v roce 2004 jako klasický e-shop v České republice pod názvem Parfums.cz a v roce 2017 se přejmenovala na Notino.cz. Do roku 2022 obsloužila již přes 20 miliónů zákazníků ve 28 zemích, ve kterých působí. Postupně zprovoznila výdejny a začala rozšiřovat i síť kamenných prodejen, ve kterých zákazník může získat konzultaci a radu o výběru vhodného zboží. Pomocí moderní technologie, které Notino využívá, dochází na prodejnách k propojení osobního nákupního zážitku se světem online nakupování. Zároveň technologickým propojením obchodu a logistiky se zboží expeduje z distribučního centra do dvou hodin od objednání.

Společnost Notino vznikla z víry, že dostupná krása může být pro každého, že krása navenek se prokreslí do vnitřní krásy, sebevědomí a pohody, které přináší životní úspěch.

© Designed With Love By SpoonThemes