1. listopadu označuje začátek vánoční sezóny a i vaši mazlíčci si zaslouží nějaké to vánoční potěšení. Superzoo vám přináší neodolatelnou nabídku, která vám pomůže uspokojit vaše milované mazlíčky a zároveň ušetřit na dárcích pro ně. Slevy až 20 % na široký výběr chovatelských potřeb jsou k dispozici od 1. listopadu do 31. prosince 2023.

Proč Nakupovat na Superzoo

Superzoo je jedním z předních prodejců chovatelských potřeb v České republice. S dlouholetou tradicí a zkušenostmi nabízí široký sortiment krmiv, hraček, oblečků a dalšího vybavení pro psy, kočky, drobné savce, ptáky, ryby a terarijní zvířata.

Dárky pro Vaše Mazlíčky

Vánoce jsou časem radosti a dávání, a vaši mazlíčci nejsou výjimkou. Na Superzoo naleznete spoustu skvělých dárků pro své psí kamarády, kočičí parťáky, papoušky, rybičky a další domácí miláčky. Zde jsou některé z výrobků, na které se můžete těšit s až 20 % slevou:

Hračky pro psy

Hračky jsou vždy oblíbeným dárkem pro psy. Ať už je to míček, plyšový hračka nebo interaktivní hračka, najdete je všude v naší široké nabídce.

Oblečky pro psy

Pokud chcete, aby vaši psi byli v módě, můžete pro ně vybrat stylové oblečky. Vytvořte jim vánoční atmosféru s novými svetry nebo mikinami.

Hračky pro kočky

Kočky milují si hrát, a na Superzoo najdete hračky, které je zabaví a pobaví. Ať už je to laserový ukazovač, šplhací strom nebo myška na provázku.

Krmivo a pamlsky

Nezapomeňte na to nejdůležitější – krmivo. Superzoo nabízí široký výběr granulí, mokrého krmiva a pamlsků, které udělají vaše mazlíčky šťastné.

Jak Využít Slevu

Využít tuto fantastickou slevu je snadné. Stačí nakupovat na webu Superzoo a sleva bude automaticky použita na všechny příslušné produkty.

1. listopadu nadešel čas pro radost a štěstí vašich mazlíčků. Navštivte Superzoo a udělejte svým domácím miláčkům zvláštní vánoční dárek. Vaše mazlíčci si to zaslouží!