Zalando

[wp_offer id=“14″]

Získejte slevu na nákupo oblečení v e-shopu Zalando. Zalando je projekt, který vznikl v hlavách zakladatelů a kamarádů Roberta Gentze a Davida Schneidera ještě za studií. Profesor podnikání jim tehdy řekl, že objednávání obuvi přes internetu nebude fungovat. Toho se však autoři nápadu nezalekli a v roce 2008 založili firmu Zalando. Bohužel se s načasováním trefili těsně na začátek finanční krize. V počátečním období provozu firmy podnikatelský tým pracoval ze sdíleného bytu v berlínské Torstraße, který byl zároveň kanceláří i skladem. Později se tým rozrostl o třetího člena Rubina Rittera, který vnímal potenciál projektu.

V začátcích podnikání veškeré každodenní činnosti zajišťoval tento malý tým – svoje soukromá telefonní čísla používali pro zákaznickou podporu a balíčky se zásilkami nosili k odeslání na poštu. Zalando v té době zavedlo nové standardy v přístupu k zákazníkům, když nabídli doručení zdarma a možnost vrácení zboží do 100 dní.

S postupem času začala značka Zalando dobývat také zahraniční trhy a postupem času zřídila síť dvanácti distribučních center rozmístěných po Evropě a působí celkem na 23 evropských trzích.

Zalando je nyní jedna z největších online módních obchodů v Evropě (podobně jako About you). Společnost se specializuje na prodej módního zboží, obuvi a doplňků od předních značek z celého světa. E-shop má v nabídce oblečení pro muže, ženy a děti, stejně jako širokou škálu sportovního zboží a módních doplňků.

Firma působí v několika zemích v Evropě, včetně Německa, Rakouska, Belgie, Dánska, Finska, Francie, Itálie, Nizozemí, Norska, Polska, Španělska, Švédska a Švýcarska. Společnost se zaměřuje na to, aby nabízela svým zákazníkům prvotřídní služby, jako je rychlé a bezplatné doručení a vrácení zboží, profesionální zákaznickou podporu a možnost výběru ze široké škály produktů a značek.

V posledních letech se Zalando začala soustředit na udržitelnost a ekologické otázky, jako je snížení uhlíkové stopy a používání ekologických materiálů v produktech. Společnost také podporuje různé charity a společenské iniciativy a usiluje o snižování vlivu módního průmyslu na životní prostředí.

Zalando má k dispozici mobilní aplikaci, která je k dispozici pro platformy iOS a Android, aby zákazníci mohli nakupovat módu odkudkoli a kdykoli. Díky svému širokému sortimentu a vynikajícím službám se Zalando stal oblíbeným a důvěryhodným místem pro online nakupování módy v Evropě.

Zalando slevový kód

Aktuální slevu získáte po kliknutí na kupon v horní části této stránky.

Zalando sleva - kód najdete nahoře

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Rubriky

    • Žádné rubriky
    © MEGAkupony.cz by Lucky Brand