Megakupony.cz

Zalando

Získejte slevu na nákupo oblečení v e-shopu Zalando. Zalando je projekt, který vznikl v hlavách zakladatelů a kamarádů Roberta Gentze a Davida Schneidera ještě za studií. Profesor podnikání jim tehdy řekl, že objednávání obuvi přes internetu nebude fungovat. Toho se však autoři nápadu nezalekli a v roce 2008 založili firmu Zalando. Bohužel se s načasováním trefili těsně na začátek finanční krize. V počátečním období provozu firmy podnikatelský tým pracoval ze sdíleného bytu v berlínské Torstraße, který byl zároveň kanceláří i skladem. Později se tým rozrostl o třetího člena Rubina Rittera, který vnímal potenciál projektu.

V začátcích podnikání veškeré každodenní činnosti zajišťoval tento malý tým – svoje soukromá telefonní čísla používali pro zákaznickou podporu a balíčky se zásilkami nosili k odeslání na poštu. Zalando v té době zavedlo nové standardy v přístupu k zákazníkům, když nabídli doručení zdarma a možnost vrácení zboží do 100 dní.

S postupem času začala značka Zalando dobývat také zahraniční trhy a postupem času zřídila síť dvanácti distribučních center rozmístěných po Evropě a působí celkem na 23 evropských trzích.

Zalando slevový kód

Aktuální slevu získáte po kliknutí na kupon v horní části této stránky.

Megakupony.cz, vytvořila reklamní agentura Lucky Brand