Modern Warfare III – Nová dobrodružství za zvýhodněnou cenu!

Vojna se změnila. Zažijte zcela novou kampaň, modernizované verze 16 klasických multiplayerových map a otevřený svět PvE.

Kampaň je přímým pokračováním Modern Warfare II, kde kapitán Price a Task Force 141 čelí ultranacionalistickému válečnému zločinci Vladimiru Makarovovi, který rozšiřuje své zlo na celý svět.

Teď máte jedinečnou příležitost získat tento skvělý titul za zvýhodněnou cenu. S 10% slevovým kódem můžete ušetřit na všech Steam Altergifts, Xbox Keys a DLC. Tato akce je platná od 26. října do 20. listopadu 2023 do 23:59:59 ve středoevropském čase. Kód je omezen na jedno použití na jednoho uživatele a můžete jej využít při nákupu za celkovou hodnotu (včetně poplatků) do 130 €.

Modern Warfare III je k dispozici ve formě Steam Altergifts za 80,51 €. Můžete si také zakoupit verzi pro Xbox se slevou 22 %, za pouhých 86,29 €. A to není vše! Máme také exkluzivní slevy na DLC a rozšíření hry. S tímto slevovým kódem máte šanci získat tento nezapomenutelný titul za velmi výhodnou cenu.

Proč zvolit Kinguin?

Kinguin je jedním z předních online tržišť her a herního softwaru, kde najdete široký výběr her za výhodné ceny. Naše služby jsou rychlé a spolehlivé, a to včetně zabezpečených platebních možností. Naše komunita zahrnuje miliony hráčů, kteří se mohou podělit o své zkušenosti a rady ohledně nákupu her. Můžete se také zapojit do našeho partnerského programu a získat další výhody a slevy.

Slevový kód na 10 % slevu je jedinečnou příležitostí ušetřit při nákupu Call of Duty: Modern Warfare III. Nechte si tuto skvělou hru ujít a využijte tuto exkluzivní nabídku na Kinguin. Užijte si vylepšenou kampaň a nesčetné hodiny multiplayerové zábavy za výhodnou cenu. Buďte rychlí, kód platí jen do 20. listopadu 2023, takže neváhejte a přidejte si Modern Warfare III do své herní knihovny!