Zuty Slevový Kód – Ušetřete 21 % na Megakupony.cz do 1.11.2023

Pokud máte rádi umění a kreativitu, máme pro vás skvělou zprávu. Zuty, největší výrobce malování podle čísel, diamantového malování, tečkování a obrazů na plátně v Evropě, vám nabízí jedinečnou příležitost ušetřit až 21 % na svých výrobcích. Slevový kód je platný do 1. listopadu 2023, takže neváhejte a využijte tuto výhodu co nejdříve.

Slevy až 53 % + navíc 18 %

Zuty je známý svými skvělými nabídkami a slevami. Momentálně si můžete užívat slevy až 53 % na vybrané produkty. Ale to není vše! Použitím slevového kódu získáte navíc 18 % slevu na váš nákup. To znamená, že můžete ušetřit až 71 % na krásných uměleckých sadách a obrazech.

Největší výrobce malování podle čísel, diamantového malování a tečkování v Evropě

Zuty je hrdým výrobcem nespočtu kreativních sad a obrazů pro všechny věkové kategorie. Máme přes 24 000 různých motivů, takže si můžete vybrat ten, který vás osloví nejvíce. Naši výrobky jsou vyráběny s nejvyšší péčí a kvalitou, a to v Evropě, bez dovozu.

Obrazy podle fotografie

Pokud máte rádi osobní dotek, můžete nám poslat svoji fotografii a my ji převedeme do formy, kterou si vyberete. Můžeme z vaší fotografie udělat malování podle čísel, diamantové malování, tečkování, nebo dokonce hotový obraz na plátně. Máte také možnost vybrat si umělecký styl, který byste chtěli pro svou fotografii.

Malování podle čísel

Malování podle čísel je kreativní činnost, při které se na plátně vymalovávají číselně označené plochy. Používají se barvy, které jsou také číselně označené, a výsledkem je nádherný obraz. Tuto aktivitu si mohou užít jak dospělí, tak i děti.

Diamantové malování

Diamantové malování je další zábavnou aktivitou, při které se kamínky (diamanty) připevňují na předtištěné plátno s pomocí voskové hmoty a pera. Každý kámen je označen symbolem, což usnadňuje vytvoření krásného obrazu.

Tečkování

Tečkování je kreativní činností, při které se tečkují fixem na předtištěné plátno. Velikost a umístění jednotlivých teček se může lišit, a tak můžete vytvořit nádherné obrazy plné detailů.

Obrazy na stěnu

Nabízíme také hotové obrazy na plátně, které si můžete jednoduše pověsit do místnosti a zkrášlit tak váš domov či kancelář. Každý motiv je tisknut na prémiovém plátně, což mu dodá umělecký vzhled.

Zuty – Umění pro všechny

Zuty se snaží nabídnout umění a kreativitu pro každého. Naše produkty osloví ženy, muže, děti i seniory. Každý týden přidáváme nové obrazy a inspiraci, takže se můžete ponořit do světa umění a objevit svůj vlastní talent.

Neváhejte a využijte slevový kód Zuty na Megakupony.cz a ušetřete 21 % na svém nákupu. Nabídka platí do 1.11.2023, takže si vyberte své oblíbené produkty a začněte tvořit krásná umělecká díla.