Muzeum LEGO, známé jako Museum of Bricks, není jen o kostkách. Je to místo, kde se dětství setkává s uměním a kreativita se stává skutečností. A nyní můžete tuto jedinečnou zkušenost získat se slevou pomocí slevového kódu z webu MEGAkupony.

Historie tohoto fascinujícího muzea sahá do hlubin času, kdy umělci hledali nové způsoby, jak vyjádřit svou představivost. A právě kostky LEGO se staly jejich nástrojem. Museum of Bricks, které se nachází v Praze, Kutné Hoře, Poděbradech, Špindlerově Mlýně a Hatích u Znojma, je svědkem toho, jak se z jednoduché stavebnice stala platforma pro umění.

Zakladatel muzea, Miloš Křeček, od dětství snil o vytváření s LEGO kostkami. Sbíral je, sháněl rarity a postupně vytvářel jedinečné exponáty. Nakonec se rozhodl tyto skvosty sdílet se světem a v roce 2010 vzniklo Museum of Bricks.

Muzeum není pouze o pasivním pozorování. Každá pobočka je vybavena hracím koutkem, kde se návštěvníci mohou ponořit do světa LEGO a sami si vyzkoušet svou kreativitu. Kromě toho má muzeum také prodejnu, kde můžete zakoupit běžné stavebnice LEGO, ale také vzácné edice a sběratelské kousky, které se jinde nedostanou.

Každý rok přináší firma LEGO stovky nových modelů a edicí. Museum of Bricks se snaží zachytit tento dynamický svět a přinést ho návštěvníkům. Jestliže jste fanoušci LEGO, nebo jste jen zvědaví, jak může kostka stavebnice změnit svět, Museum of Bricks je pro vás ideálním místem.

A nyní máte jedinečnou příležitost navštívit toto úžasné muzeum se slevou. Stačí použít slevový kód „Museum of Bricks“ při nákupu vstupenek. Nechte svou fantazii ožít a přijďte objevit svět kostek LEGO v Museum of Bricks!